Dátum: 17.11.2010

Vložil: Latak

Titulok: Re:Re:Re:aky kon?

Jozef, viaze ma zavazok diskretnosti, ktory mi dal jeden priatel. Je to clovek ktory sa kazdodenne stavia uz paru rokov na kazatelnicu a bojuje proti veciam, proti ktorym bojujem i ja, ale z inej pozicie. Je to chlap,ktoreho si vazim, lebo i napriek svojej utlek telesnej kosntitucii dokazal sa vzopriet ako jeden z prvych hrabivosti svojich oveciek, ale hlavne BARANOV medzi nimi. Je to clovek ktoreho si velmi vazim a to tym viac cim viac ho spoznavam. Clovek, ktory sa boji o svoju stolicku tohto mojho priatela hnusne podrazil ale podrobnosti nesmiem hovorit, preto tu skoncim. jedine ti poviem, p. ex-starosta si vykopal tym co urobil mojmu priatelovi hrob. Samo Chalupka by napisal:"Mor ho detvo mojho rodu!" Mozno si p. ex mysli ze je ako Ludovit XVI "Ja som štát" "Ja som Babín" On je sukromna osoba a nema pravo sa o mojom priatelovi vyjadrovat na hlavickovom papieri, ktory je vnimany ako zastupujuci vsetkych 1500 dusi v Babine, tak ako to urobil. Mor ho detvo mojho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvojho pastiera.....

Pridať nový príspevok