Dátum: 22.11.2010

Vložil: Latak

Titulok: Re:Striedanie pracovných pozícií

Dobry den Janka

Moje pracovne pozicie su vzostupnou karierou. Kariera je prave postupny prechod cez pracovne pozicie so stale vyssou zodpovednostou a prijmom. V mojom pripade je tomu presne tak. Pracovne miesto nevnimam ako teplu stolicku ale ako vyzvu a snazim sa v nom vzdy splnit ulohu aku som si dohodol. Niektore pracovne miesta uz prestali byt pre mna zaujimave a preto som vyhladaval tie, ktore by mi boli vacsou vyzvou a kde by som moje mentalne svaly mohol dalej posilovat s väčšími váhami zaťaže. Tym dosahujem to, ze sa stale ucim nove zrucnosti a stavam sa na pracovnom trhu viac hodnotnym tovarom. Prosim prestudujte si literaturu ohladne personalistiky a uvidite ze idem poctivo podla pouciek :–)

Co sa tyka mojich predoslych zamestnavatelov ja mam s nimi veci vysporiadane, alebo s nimi veci vyporiadavam / ci cez ministerstvo skolstva SDKU-DS s p. Jurzycom, alebo matersku spolocnost v USA/. Moji sucasny zamesntnanci su so mnou spokojni, coho priznakom je ich mile prekvapenie pre mna pocas mojich nedavnych narodenin :–-) Ako nadriadeny som sice odmerany ale slusny, dosledny a skoliaci ale stale ludsky a ohladuplny k slabostiam ktore vsak pretvaram na silne stranky. Som v pozicii nadriadeneho tutorom, skolitelom, mentorom.

Pridať nový príspevok