Dátum: 22.11.2010

Vložil: Branislav

Titulok: Transparentnost - politicka prislusnost - lobing

Peto na margo tvojich prispevkoch ohladne EU fondov, lobovania a vyhody politickej prislusnosti: staci ak si kliknu ludia na link na tvojej stranke po lavej strane: "Programové vyhlásenie novej vlády. Ak to splnia, budeme výkladná skriňa reformujúcich sa východoevrópskych ekonomík. Pán Boh nám pomáhaj." precitaju si "Programové tézy koalície SDKÚ-DS, SaS, KDH a MOST-HÍD" bod Regionálna politika: "Zavedieme zjednodušený a transparentný prístup k eurofondom......" takze nie lobovanie a politicka prislusnost ale kvalitne projekty, kvalitny manazment, kvalitne spracovana PHASR obce aby bolo z coho vychadzat a urcit si priority a dat do toho 100% usilie a nielen ty, ale vsetci obcania obce BABIN, kedze Vas je naozaj nie vela tak budete musiet spojit sily a nie sa tu triestit a pod. Ved chcete BABIN INAK ci nie? Ale ak ho chcete takto v takej atmosfere tak to nebude dobre. Podla veci co mas na stranke uvedene si ani neviem predstavit ako chces s niektorymi ludmi po volbach spolupracovat a ty s nimi budes musiet spolupracovat, ci budes chciet alebo nie. Precital som si tvoju reakciu v sekcii ohladne urbara (vyrez s facebooku, ktory vobec nechapem preco si tam vobec dal) na F.S. ml., ktory ti napisal, ze stracas jeho sympatie a ty mu napises, ze ti je to luto ze ich stracas ak tie sympatie jeho niekedy mal (inak neviem preco by si nemohol mat jeho sympatie ked ti to napisal) a pises pri nom o dakom tabore. Podla mna toto je presne ten zly postoj, ak stracas sympatie ludi, ktori pre obec Babin uz nieco urobili, napr. ako F.S.ml. tak by ta to malo dost mrziet. Ak sa nemylim tak FS ml. je predsedom OSK Babin - restartoval futbal v Babine, je to mlady chalan, zviditelnil obec vo velmi dobrom svetle z hladiska sportu, obetuje svoj volny cas tejto aktivite, futbalom sa obec prezentuje nielen na Orave ale aj mimo regionu, toto su ti pravi ludia v obci s ktorymi by si ty mal vychadzat uz teraz pred volbami a nie stracat ich sympatie a delit ich dopredu do dakych taborov. Takze PETO skus ten BABIN INAK :-) a drzim palce aby to nebola len vizia. Ja v Babine volit nemozem, nemozem teda ani rozhodnut, resp. neskor sa stazovat koho som volil ale nie je mi obec Babin lahostajna uz len kvoli ludom ktorych odtial poznam :-) preto tu aj prispievam a snazim sa upozornit na urcite uskalia hlavne z praxe, ktoru v istom obore mam.

Pridať nový príspevok