Dátum: 24.11.2010

Vložil: Branislav

Titulok: Re:Re:Statny fond rozvoja byvania - Babin, fondy EU, vizia, dlhy.

Ak si si cital moje prispevky ja som skor radil Petovi ohladne EU fondov, aby zrealnil svoju viziu, kedze skoro v kazdej sekcii sa odvolava na EU fondy. Mal by ludom ponuknut realne veci, to co si obec moze dovolit, na co obec naozaj ma a nie za vsetkym pisat o tom, ze tu mame fondy EU. Starosta nemusi mat vobec prax o fondoch staci ak sa obrati na spravnych ludi, obklopi sa odbornikmi a podobne, ale ani to mu nezabezpeci naplnit vsetky vizie, co napr. Peto napisal. Inak spravne ako pises to by musel byt na cele SUPERODBORNIK na EU FONDY, aby dokazal splnit to co ma Peto vo svojej VIZII a vzhladom aj na potencial obce ako takej ani to by mu nepomohlo. A o tom celom boli moje reakcie k EU FONDOM.

Co sa tyka konfrontacie a vytlacenia jeho vizie, neboj ked Peta nahodou nezvolia tak urcite budem konfrontovat vitazneho kandidata vo vasej obci. Teda ak sa vobec k jeho programu dostanem :-)

POZOR starostovat to nie je len o FONDOCH EU.

Citujem ta: "čo musí splnat starosta, aby transparentne žiadal o penieze touto cestou a ktorý z kandidátov to podla teba splnajú?

PODLA MNA BY MAL BYT STAROSTA CLOVEK CO LUDI SPAJA (a vobec nemusi byt odbornik na fondy EU) a tym vytvori vhodne prostredie a klimu v obci. Nestvat ludi proti sebe prave naopak. Pisal som to aj nizsie. Spojit sily ludi, ktori uz pre obec nieco urobili a nedelit ich na politicke tabory, spolu nieco vytvorit a neboj kazdi ma niekoho znameho co pozna odbornika na to ci ono teda aj na fondy EU a podobne.

No a kto to splna vo vasej obci?
SKODA ZE NEMOZEM KANDIDOVAT :-) :-) :-)


Pridať nový príspevok