Dátum: 25.11.2010

Vložil: Branislav

Titulok: Re:Re:Statny fond rozvoja byvania - Babin, fondy EU, vizia, dlhy.

Co sa tyka konkurencie (ziadatelov o fondy), slo mi len o to aby si zrealnil svoje vizie ohladne fondov, bol to len jeden z prikladov, ze nielen ty chces ziadat o fondy a preto aj v inych prispevkoch (22.11.2010) som ti dal KONKRETNE priklady, kde ja vidim REALNU cestu pre obec Babin v ramci fondov EU, na co sa hlavne zamerat pri podavani ziadosti a nie rozlozit zbytocne svoje sily, tak kde to nie je realne resp. to ma malu sancu.

Citujem ta: "Dobre poznam p. Blanara. Viem ze on sa riadi ucinnostou svojhu uradu. Viem to z Transparency International, kde bol na skoleni. Viem ze sa s nim bude dat dohodnut, ak vidi dobry projekt a dynamickeho starostu. Co sa tyka politickeho tricka, neboj, ja sa nan prilis nespolieham." - mne sa naopak zda na zaklade tvojich prispevkov, reakcii, predvolebnych stretnuti a pod. ze sa az moc spoliehas na politcke tricko :-) No a co sa tyka toho vyroku, kde ta citujem, znova pises hluposti ohladne toho, ze sa bude dat dohodnut s p. Blanarom ohladne projektu ak je dobry a ak vidi dynamickeho starostu, myslis, ze keby to takto fungovalo, vsak by musel pocas kazdej vyzvy sediet v kancelarii a citat vsetky tie projekty od starostov co vy za nim chodili a este by musel byt aj v hodnotiacej komisii apod., no ale on tam nesedi. Ja p. Blanara poznam tiez, a ako som ti spominal uz som aj sedel v hodnotiacich komisiach ohladne fondov EU, takze viem ze pises hluposti ohladne toho tvojho prispevku p. Blanara.

Inak Peto co ta na tom skoleni Transparency International, vlastne naucili? Lebo podla tvojich prisevkoch to skor vyzera, ze si na tom skoleni nebol (odvolavky na lobing, politicku prislusnost).

Fondy, ktore si tu popisal, s ktorymi mas skusenosti to je pekne super vec ale si mi dal len za pravdu, ze s fondami EU nemas ziadne prakticke skusenosti (co nie je sice problem pri starostovani ako som spomenul vyssie), len mi vadi, ze v tvojom programe som frazu "fondy EU" nasiel skoro pri vsetkom.

PETO a na zaver, MRZI ma dost co si napisal o tych KLANOCH na mna. Bud konkretny, ktory KLAN?

Pridať nový príspevok