Dátum: 25.11.2010

Vložil: Branislav

Titulok: no toto som necakal

Citujem ta: "Pozri, myslim si, ze je skoda ze ten kandidat za starostu a poslancov a jeho syn si musia PRENAJAT TEBA, aby mi protiargumentoval." - neviem ci sa mam SMIAT alebo PLAKAT (ale skor to druhe), toto si myslel vazne? Ja sa snazim konkretnymi vecami argumentovat na tvoje vizie, aby si ich zrealnil, konkretne som ti tu poradil cez co obec z tych fondov naozaj ma realne sancu (22.11.2010), ze na co sa ma zamerat ak chce tie fondy skusit a ty mi tu napises takuto vec, no neviem ale toto bolo moc aj na mna :-) Inak toto svedci aj trochu o tvojom postoji a uz chapem ten lavy stlpec v tejto sekcii.

Nech si ludia o tom spravia svoju vlastnu mienku, doporucujem IM vsetkym si precitat vsetky moje prispevky, moje argumenty a nech si porovnaju tvoje odpovede. Mna si NIKTO NEMUSI PRENAJIMAT A ANI SI MA NEPRENAJAL, NECITIM SA BYT V ZIADNOM KLANE, moje prispevky boli hlavne kvoli tomu, ze mne na obci Babin tiez zalezi, kedze je tam moj druhy domov, pochadza odtial moja manzelka, mam tam rodinu, priatelov a preto ak si si nevsimol som ti svojimi prispevkami sa snazil pomoct a zrealnit tvoj program. Chcel som ludom trochu objasnit ako to naozaj funguje, aby mali aj od niekoho ineho informacie. Reagoval som sam na zaklade precitania tvojho programu. TO TI MOZEM ODPRISAHAT.

Inak Peto SOM MAL AJ CHUT, ZE OBCI BABIN SA POKUSIM POMOCT, ZE BY SOM NOVEMU VEDENIU (poslancom) ODPREZENTOVAL FUNGOVANIE NIEKTORYCH FONDOV NA NIEKTOROM ZASTUPITELSTVE, KONKRETNE SKUSENOSTI S IMPLEMENTACIOU, S REFUNDACIOU, S HODNOTIACIM PROCESOM a pod. Ale tvojimi prispevkami ohladne KLANOV na moju osobu a prenajimania mojej osoby aby som ti tu protiargumentoval, neviem, poviem uprimne toto som necakal. Peto stale delis ludi na KLANY, ako chces ale potom takto pracovat v nasledujucom obdobi neviem. Povedz ludom v akom som KLANE prosim a bud konkretny.

Pre vsetkych obcanov obce Babin, ktori by chceli vediet kto pisal prispevky pod Menom Branislav a nahodu to este nevedia, lebo Peto to uz vie kedze ma zaradil do dakeho KLANU: Branislav Čulák, manžel Ľudmilky Čulákovej rod. Slameníkovej, volič v meste Žilina, s druhým domovom v obci Babín.

Peto a DUFAM ZE SA NEOCITNEM NA TVOJEJ STRANKE V LAVEJ CASTI TEJTO SEKCIE :-) :-) lebo som napisal, ze s fondami pracujem viac ako 10 rokov, no zsitil som ze som mladsi a je to len viac ako 7 rokov :-) :-)

Pridať nový príspevok