Dátum: 25.11.2010

Vložil: Branislav

Titulok: FONDY PL-SK (velkej projekty)

Citujem ta Peto: "Je velmi dobre ze sa snazis mat vhodne a osozne pripomienky, mna to velmi tesi, lebo tym vlasnte cibris moj plan a za to som ti vdacny. Ja mam informacie z mojich zdrojov, ze financie z cezhranicnej spoluprace budu a je potrebne sa orientovat na Polsko (SDKU-DS). " Na toto ti napisem len toto:

Velke projekty cize bez Mikroprojektov - Program cezhraničnej spolupráce Poľsko – Slovenská republika 2007 – 2013.
Prioritná os I: Rozvoj cezhraničnej infraštruktúry - Pridelené prostriedky pre Prioritu č.1 67 685 338 EUR
Prioritná os II: Soci-ekonomicky rozvoj - Pridelené prostriedky pre Prioritu č. 2 53 518 639 EUR
SPOLU na velke projekty: 121 203 977 EUR

Pocitajme spolu PETO:
Rozhodnutie č. 1 - Počas zasadnutia sa Monitorovací výbor rozhodol o poskytnutí finančného príspevku pre 20 projektov podaných v rámci prvej výzvy na celkovú hodnotu presahujúcu 27 mil. euro prostriedkov z Európskeho fondu regionálneho rozvoja. 19. a 20. marca roku 2009 v Tatranskej Lomnici.
Rozhodnutie č. 2 - zo dňa 28. mája 2009 r. Monitorovacieho výboru Programu Cezhraničnej spolupráce Poľská republika – Slovenská republika 2007 – 2013
o pridelení finančného príspevku pre projekty predložené poľskými a slovenskými Vedúcimi partnermi - 29 projektov v hodnote vyse 37 883 366 EUR

CIZE PRVE KOLO VYZVY SPOLU: 27 mil. EUR + 37 mil EUR = 64 mil EUR, 49 velkych projektov.

Momentalne prebieha HODNOTENIE druheho kola vyzvy, je tam spolu podanych 194 projektov.

KOLKO PODLA TEBA OSTANE V TOMTO PROGRAME FINANCII? Ako vidis ja vychadzam z realnych cisiel :-) :-)

Jedine, co tam moze este podla mna ostat, budu peniaze, ktore boli zazmluvnene v prvej vyzve a ziadatelia vsetky financia, ktore ziadali nevycerpaju, ale to budu urcite velmi male peniaze tak isto pocitam z druheho kola.
No a este na margo vsetkeho ak bude este jedna vyzva urcite tam bude malinko financii a poviem ti, projekty, ktore neprejdu teraz v tejto vyzve urcite sa budu pokusat po vylepseni podat projekty znova a tito vsetci uz maju projekty hotove, len ich musia upravit a obec Babin este nema zatial nic.

Citujem: "Je sice pravda, ze ty si vzacne erudovany, avsak si pravdepodobne vykonnym pracovnikom alebo managerom." Peto na toto ti napisem len toto:
Na pozicii na ktorej pracujem mam okrem ineho na starosti hlavne spracovanie projektovych ziadosti (t.j. od napadu az po spracovanie projektovej ziadosti), implementaciu projektov a nielen fondov EU, ale aj inych fondov. Zaroven som zastupcom riaditela.

Pridať nový príspevok