Dátum: 25.11.2010

Vložil: Latak

Titulok: Re:som filozof

Ahoj Sokrates. Som rad ze si si prestudoval moju stranku, tesi ma to. Co sa orla tyka, bola to najdecentnejsia sablona countdown hodin z webu. Prekvapuje ma a tesi zaroven, ze si dopisujem s clovekom, ktory letel do kozmu, neviem ci to myslis vazne, alebo nie, ale ak ano, klobuk dole. Co sa tyka mojich emailov, su prejavom mojho bodu programu - INFORMOVANOST. Fotkou s p. premierkou chcem preukazat svoju schopnost socialneho zosietovania sa v politike a vyjednavania – co je podla mna klucova kompetencia managerskej pozicie v statnej sprave pod menom Starosta obce. Ci si pamata moje meno, urcite nie, ale akonahle sa stretneme opat, urcite sa pripomeniem aj s bezvrtulovou Oravou, ktoru sme aj vdaka nej vybojovali. Dakujem za tvoje dobromyselne rady ako som mal zacat, na to asi tolko – Po vojne je kazdy general. Dakujem ja som zatial velmi spokojny so svojim postupom. Myslim ze vystupujem ako vazny clovek s noblesou. Na ake forum mam zabudnut, myslis na tuto diskusiu. Naznacujes aby som ju zmazal? Nie dakujem za podnet, urcite to neurobim. Ci si ako starosta myslim ze je sprave komunikovat cez internet s verejnostou – urcite ano! Je to jeden z mojich prislubov Babincom. Budem dostupny na facebooku, na diskusiach a na mobile aj cez vikend! Ake intrigy mas na mysli? Myslis moje poskodene auto? Myslis vyhrazne emaily na moju osobu a osoby okolo mna? Tie velmi rad prestanem zbierat. Prosim zabezpec aby prestali:–) Ano, dlho som bol neznamy, to je prirodzene, nebol dovod sa prejavovat. Az ked mi zacali za humnami planovat postavit 200 metrove opachy s rychlostou pohybu cca 250km/h tak som sa zacal pripominat. Gradujuco hlasne ale slusne. Prepac ak ti to vadi. Urcite sa necitim ako Salamun, citim sa ako clovek s otvorenou myslou, ktory co to vie a velmi tuzi sa ucit nove veci, spoznavat novych ludi a vytvarat do 40tky hodnoty. Nahodou kandidujem lebo ma priatelia poziadali, asi videli vo mne sancu na zmenu a preto som tu teraz a nakolko som zasadovy – neodidem az do konca. Ak moje konanie sposobilo rozkol to je mi luto, ale nehnevaj sa nenecham posliapat moje osobne prava a zaroven ponukam Babincom ze rovnako s vervou budem hajit ich prava ak si ma zvolia ako starostu. Ako psycholog dobre poznam kampan a antiprvky v kampani tam nie su nahodne ani neplanovane:–-) Musim ta sklamat, vsetko je naplanovane ako svajciarske hodinky:–-) Dakujem ze ma mas rad, ja teba sice nepoznam ale rad si podam ruku. Ano, mam uz ponuku z STV na dabing.

Pridať nový príspevok