Dátum: 25.11.2010

Vložil: Latak

Titulok: Re:Re:no toto som necakal

Mila Bea. Inak mas pekny nickname, vies co znamena? Blahoslavena. Mozno sa ta dotyka moj postoj, ale to asi len preto, ze nie som tvoj favorit, v opacnom pripade by si to pocitovala inak. Ako sa budem spravat ked ma zvolia? Pozri si moj bulletin, mas ho v schranke - predposledna strana. Ja ludi delim na dobrych a zlych. Dobrych mam rad a zlych tolerujem. Nemusis sa bat, ja neevidujem kto je proti mne. Je aj dost tazke to zistit, kedze volby su anonymne. V ziadnom pripade nemam sancu zistit kto ako hlasoval. Myslim ze som velmi ludsky, aspon to o mne tvrdia priatelia, ktori ma poznaju z blizka. Ak chces ponukam ti rozhovor, moj mobil 0907860944. Psycholog je clovek, clovek je svojsky – psycholog ma byt odbornik a skromnost nie je odborna zrucnost. Ak je aj psycholog skromny, je submisivny/ nepresadi sa. Lekar moze byt tiez poddajny aj priebojny ci nie? Priebojni lekari povacsine v historii vynasli lieky a ti podriadivsi sa nimi uz len liecili. Je to o odvahe vykrocit neznamym smerom, do tmy a tu odvahu nema vela psychologov ci lekarov ci ludi.... Je mi luto, ze niektorym ludi kole oci fakt, ze ja to dokazem a oni este nie. Verim ze budem paru ludom prikladom v rodnej vieske. Urcite vo velkej politike sa spini, ale i v malej. Staci sa pozriet do mikrostatu menom Babin. Aj moja osoba dostava riadne na frak, este ze sa ma to vnutorne nedotyka, slabsia osoba by uz davno odskocila. Co sa tyka prispevkov pana Branislava, suhlasim, su napisane zbehlo, ale tendencne v urcitych pasazach. Tu objektivnu vecnosti si na tom vazim. Co sa tyka toho, keby som sa vyjadroval viac ako p. Branislav tak potom by som bol populista, ktory by Vas klamal, lebo by sa tendecne a ucelovo spraval Vam vyhovujuco,aby docasne ziskal Vasu priazen a potom si robil svoje. Moj ciel je – spoznajte ma taky aky som, moj program, moje hodnoty a smerovanie a ak sa Vam paci, vyberte si ho volbou v sobotu, ak nie – boli by ste nerozumny ak mate lepsiu ponuku aby ste si tu moju vybrali. Ja by som to neurobil. Uprimne. Dolezite je – chodte volit! Co sa tyka Ameriky, neviem preco si na nu tak nahnevana, ved i tie zemiaky mame importovane odtial :–-)

Pridať nový príspevok