Dátum: 25.11.2010

Vložil: Latak

Titulok: Re:Re:Re:Statny fond rozvoja byvania - Babin, fondy EU, vizia, dlhy.

Co sa tyka konkurencie (ziadatelov o fondy), slo mi len o to aby si zrealnil svoje vizie ohladne fondov, bol to len jeden z prikladov, ze nielen ty chces ziadat o fondy a preto aj v inych prispevkoch (22.11.2010) som ti dal KONKRETNE priklady, kde ja vidim REALNU cestu pre obec Babin v ramci fondov EU, na co sa hlavne zamerat pri podavani ziadosti a nie rozlozit zbytocne svoje sily, tak kde to nie je realne resp. to ma malu sancu.

V tom ze treba zacielit svoje sily par predvybratymi smermi, v tom s tebou suhlasim. Branislav, ja si vazim tvoje vstupy, ale je neoskriepitelne ze nemozes byt objektivny nakolko si clovek a viac si blizsie jednemu oponentovi. Ale co ti predomnou velmi hra do karat je fakt, ze si proti vrtuliam, tym fakt mas u mna vela kreditu. Co sa p. Blanara tyka, reagoval som na tvoju poznamku, ze ako si myslim ze prejdem ako starosta Babina na VUC ZA ked je tam SMER. Na to ti hovorim, ze viem ze p. Blanar i napriek tricku je clovek s ktorym sa da dohodnut i bez prihliadania na tricko. Je vecny a ide mu o ucinnost jeho uradu, to je zaruka, ze dobre veci prejdu. Nikde som nepovedal, co ty naznacujes, ze on bude priamo sediet v hodnotiacich komisiach mojich projektov, alebo ze bude osobne citat moje projekty. Nevkladaj mi do ust slova ktore ...teda do klavesnice :–-) slova ktore som nenapisal, prosim. Tolko k hl...postiam z mojej strany:–)

Znova sa Brano ukvapujes. Uz som ti raz v tejto diskusii zadefinoval moje chapanie lobbingu. Ty ho stale pertraktujes svojskym sposobom v mojich vyjadreniach – to je tendencne!!! Stava sa z teba zurnalista :–) Opakovane ti pisem, nespolieham sa na svoje tricko, ale ratam s jeho vplyvom – nie som idealista. Co sa transparency tyka, spytaj sa co nas skolil Ivo Roncak, robil som si poznamky, aj tato stranka a jej obsah, ktory sa ti mimochodom nepozdava, je vysledkom idey z transparency. EU fondy su v mojom programe ako jediny zdroj, ktory viem ziskat a ziskam ako mimorozpoctovy peniaz pre Babin.

Co sa klanu tyka, Brano – klan S. :–-)

Pridať nový príspevok