Dátum: 25.11.2010

Vložil: Branislav

Titulok: Re:Re:no toto som necakal

Peto a ty mna osobne poznas? Z kandidatov na starostu poznam osobne p. Slamenika, kedze je to moj "druhy" otec. Ty velmi dobre vies, ze keby som nebol objektivny tak predsa nedam takto na plochu moj osobny nazor ohladne vrtul. (mohol som si ho nechat pre seba). Pises sorry Babin je takto rieseny, ale ja nie som z Babina Peto na to nezabudaj. Preto mna nezaujimaju dake klany.
Osobne ta nepoznam ale mal som inu predstavu o tebe a preto som si poctivo precital tvoj program, pozrel videa, clanky. No po diskusiach s tebou a riadkoch, na ktorych pises, ze som objednany aby som ta kritizoval, ze som z klanu a pod. som si vytvoril svoju mienku na teba. Nic v zlom. Vies ja mam skor taky nazor ze ty zastavas heslo: KTO NIE JE SO MNOU JE PROTI MNE, pretoze clovek u teba nemoze konstruktivne reagovat bez toho, aby si ty hned za tym videl nieco nekale.

Peto a prosim ta ty si v akom klane? :-)

A aj si mal na mysli KLAN tak, ze som sucastou rodiny p. F. Slamenika tak potom naozaj som sucastou jeho rodiny a som velmi rad, som na to hrdy ze je to tak, pretoze v tomto KLANE sa respektuju aj nazory inych. Ale ty si isto nemal na mysli rodinu, ze?

Pridať nový príspevok