Dátum: 25.11.2010

Vložil: Branislav

Titulok: Moja rada napriek tym klanom a podobne a potom uz tu koncim

Citujem: "Agentura? Nebudem cakat, pojdem aj po tych co inkasuju, ale akonahle tato vznikne budem s Babinom jej prvym klientom. Plus je to spravne a chcem aby bola Gratis agentura, lebo zasa sa nabaluju niektore sukromne firmy vyssich politikov tymto sposobom na verejnych peniazoch / mojich a tvojich daniach z roboty."

Takze poradim ti "mozno naposledy, neviem, dost ma dostal ten klan a dake nanosy":
MOJA RADA:
Existuju Agentury, na spracovanie projektovych ziadosti, ktore funguju na takom principe, ze spracuju projekt, ale pokial projekt nie je uspesny, t.j. nepodpise sa zmluva s Riadiacim organom, tak tej agenture nemusis zaplatit ani EURO, zaplati sa im to az v pripade, ze takyto projekt je USPESNY a je podpisana zmluva, cize ta agentura ma samotna zaujem aby ten projekt presiel kedze zarobi az ked ten projekt bude uspesny.
DALSIA RADA:
Samozrejme clovek si musi dat pozor na to co das do zmluvy, ze projekt je uspesny resp. nieco podobne. Lebo sa moze stat, ze ti pride list z Riadiaceho organu, ze Vas projekt bol uspesny, ale vzhladom na nedostatok financii bude zaradeny do zasobnika projektov lebo boli uspesnejsie projekty, cize sa nebude realizovat. Na toto velky pozor aj keby si mal iny typ agentury, aby si nemusel platit niekomu len za zle sformulovanu zmluvu s agenturou. Su to priklady z praxe, ktore sa mozu aj nemusia stat. Takze tu plati to povestne dobre zmluvy robia dobrych priatelov a ak budes nahodou uzatvarat takuto zmluvu tak ti este poradim maj pri sebe niekoho, kto sa tym fondom velmi dobre rozumie.

Takze ako pisem, uz sa tu nebudem vyjadrovat, KONCIM touto radou. A vela stastia prajem a nezabudaj starostovat to nie su len FONDY EU, to chce naozaj nieco viac a to som sa snazil napisat v mojich prispevkoch a reakciach na tvoj program, vyjadrenia a podobne. Myslim ze som bol aj dost konkretny, a ako si sa zachoval ku mne ako k osobe ty Peto?

Napisal som ti ze moj "druhy" otec je p. F. Slamenik a ty mi napises ze som neobjektivny, no ja neviem ako si na toto mohol prist? Ty si cital moje reakcie, pripomienky? Kedze ja nie som politik, ani v rodine neriesim politiku. Prepac, ze jedinou mojou vinou je ze som v rodine F. Slamenika a tym padom som v klane, mam nanosy a podobne. Ale poviem uprimne som stastny ze v tejto rodine som a ze z tohto klanu pochadza moja manzelka. INAK BY SOM BABIN ANI NEPOZNAL a MOZNO BY SOM NEBOL STASTNY V ZIVOTE AKO SOM.

Pridať nový príspevok