Dátum: 18.11.2010

Vložil: LATAK

Titulok: Re:Re:hrozne odflaknuta robota

ZDRAVIM PEPEK! Pocuj ty nafucany balon:--) ako sorry, strielas jak Kalasnikov:--) Precitaj si poriadne moj clanok vyssie a kazdy sudny clovek vidi ze som firme ktora ho do Babina dotiahla vdacny. Ja sam, keby som nekmital v robote od svitu do mrku tak chodim hravat a aj budem chodit hravat. Uz zbuchavame partiu 30tnikov, pockaj casu :--) Takze poriadne namier ak ides po mne strielat, lebo ja som VEHEMENTNE proti vrtuliam, ale na ihrisku mi vadi to, ze sa nim ex-starosta chvali a vieme, ze je to cudzie perie, plus, ze bolo predrazene, plus ze tam boli rozne financne toky zo skolky skoly a neefektivne sa stavalo. Ze kaslu na p. vedla ihriska a ihrisko ako take, VDAKA ZAN. asi tolko k uprave tvojich tendencnych slov. Vadi mi rodinkarstvo, populizmus, safarenie s mojimi danami a zahravanie sa s mojim zdravim, okolim a preto nechcem aby niekto iny o mne a mne dolezitych veciach rozhodoval a preto som prijal pozvanie Zani a kandidujem za starostu. PONUKAM BABINCOM INU CESTU - TO Vas chalani stve, lebo viete ze ludia tu inu cestu tuzobne chcu a uz roky boli apaticki, lebo neverili zeby sa tu niekto taky kto by ju dokazal doviest do Babina nasiel. No smola, uz je tu....

Pridať nový príspevok