Dátum: 20.11.2010

Vložil: Miroslava Skombarova

Titulok: Re:Re:Nase financie

Ahoj Terka.
Asi sme sa nepochopili, ale o financiach p. kostolnika (aj ked si to spatne citam) nebola vobec rec. Pokila ide o zvoncek, viem dobre, ze sa nevybera na elektrinu,ale pokial si spominam, raz rocne je este zbierka ne nejake nedoplatky. Mna zaujima, ako to, ze sa nevedie evidencia, kolko sa vyzbieralo. Vieme o tom len vtedy, ked je zbierka na nejaku charitativnu cinnost. Inak sa zvoncek nerata, alebo nie je potrebne informovat o tom na dalsi tyzden ludi? ja si myslim, ze zvoncek by mal niekto z cirk. rady kazdy tyzden vyzbierat a na konci roka by sme mali dostat vyuctovanie do korunky.
Co sa tyka strechy, viem o tom, ze to bolo dobrovolne, tak ako mi potom vysvetlis to NEDOBROVOLNE vyvesenie mien ludi na nastenku, ktori na strechu neprispeli? To bolo v poriadku?
Taktiez co sa tyka fondu na kvety a upratovanie. Vsimla som si, ze sa pouzivaju na kvety. Tak ako som si vsimla, ze kvety sa nekupuju kazdy tyzden. Dovolim si tvrdit, ze ani cistiace prostriedky sa nekupuju kazdy tyzden. Mysis, ze je mozne najst niekde evidenciu o tom co sa kupi a co sa vyzbiera? My, ked kupujeme kvety, tak ukazujeme zenam aj blocek. Ked sa nekupia a p.kostolnik lkupi cistiace prostriedky, predpokladam, ze ma tiez blocek a ostatne peniaze evidovane, mam pravdu? :)
A k tej dovolenke - mas pravdu, uznavam, prispevok som pisala v zanieteni, a asi som v tomto trochu usla.

Pridať nový príspevok