Dátum: 25.11.2010

Vložil: Latak

Titulok: Re:Re:už naozaj posledná

Mila Maria. Zaneta sa ma plne pravo pliest do tychto veci, je ju do toho vela. Je najpravdepodobnejsou kandidatkou na poslankynu a to Vy urcite citite. Som si viac nez isty, ze Zaneta bude zvolena a velmi ma to tesi, lebo je to jedna z mala/ nie vsak jedina/ kvalitna osobnost vhodna na post poslanca.

Vidite p. Maria, Zanete vycitate ze odstupila pod obrovskym tlakom ostatnych poslancov, ktorym svojou inovativnostou a mozno tym ze chcela veci riesit len inak, mozno kvalitnejsie - Vy jej to teraz vycitate ze nevydrzala ten tlak. A jednym dychom vycitate mne ako nieco negativne ze ja neoblomne neustupujem a vydrzim ten tlak - citim tam tendencnost vo Vasich postojoch, p. Maria.

Co sa tyka osoby ktoru ste vo svojom prispevku spomenula a ta sa tu nevyjadruje, prepacte ta sa tu spominat nebude. Viem ze ta osoba velmi tazko nesie tieto pretlaky a nemienim Vam dovolit jej ublizovat este viac. Ta osoba nie je ani starostom, ani kandidatom na starostu ani na poslanca. Ta osoba do tejto diskusie a temy o nej vobec nepatri. Dakujem

Pridať nový príspevok