Dátum: 25.11.2010

Vložil: Latak

Titulok: Re:zastrasovanie starych ludi

Mila Gabika. Zastrasovanie starych ludi sa udialo tym, ze niekto prisiel k mamke jedneho z kandidata v mojom tabore a povedal jej podla slov tohto kandidata, ze nech si moj plagat z okna da dole, lebo sa jej moze stat ze jej niekto rozbije okno. To su informacie ktore sa ku mne dostali a ktore chce podchytit moj clanok.

Ja na druhom nic nehladam, ono to na nom je, ja to len legalne opisujem.

Co kto robi a pri tom spomina moje meno, za to ja nezodpovedam. Situaciu ktoru opisujes som nevidel, nebol som jej svedkom, moze byt tvojou fabulaciou a preto prepac nevyjadrim sa ti k nej.

Ja si rovnako myslim ze kazdy ma svoj nazor a na zaklade neho bude volit, s tym s tebou suhlasim.

Je mi luto ze si na zaklade situacie do ktorej som ja nevstupoval zmenila svoj nazor.

Na policii som bol 1 x / ak je to casto, v poriadku. Bolo to po 3 vyhraznych emailoch a vyhlaseni mojho mena vo verejnom rozhlase. Padne dovody nemyslis?

Mam pocit ze si podpisana ako Gabika nie x, nerozumiem.

Manzelsky par ktory sa stazoval, sa mi neozval. Ak sa vobec niekto takto stazoval, lebo si myslim ze tvoj opis je skor opis tretoradovej famy, tak by som im vysvetlil ze ja velmi vela pracujem a moze sa stat ze rano ked idem do prace po 0500 alebo sa vraciam neskor vecer mohlo sa im to zdat ze je 0300. Nepamatam sa kedy som siel v takom case po Babine. Tito manzelia maju moj mobil na kazdom letaku ci tu a mozu mi kedykolvek zavolat.

Pridať nový príspevok