Dátum: 25.11.2010

Vložil: Latak

Titulok: Re:čo sa deje?

Ahoj Slniecko. Velmi sa mi paci tvoj nickname – slniecko. Asi si citliva osoba, co je pekne. Je pravda ze kazdy tu do vela veci sprta, je to tym, ze sa zacali preberat veci verejné verejne. Je to v predvolebnom obdobi priam ziaduce, aby sa prebrali veci, ktore nema vyznam preberat mimo volieb. Je to ako na porade rodiny alebo firmy. Tam sa musia otvarat temy s problemami, aby sa tieto vobec zacali riesit. Ak by sa neotvarali nikdy by sa nezacali riesit a zostali by ako rakovina rozrastajuc sa v tele firmy ci dediny. Je dobre ze sa ludia k veciam vyjadruju. Jedine co by som zmenil a co verim ze sa casom podari. Je to, aby sa ludia vyjadrovali vecne, slusne a fakticky.

Rovnako ma mrzi ak si niekto utahuje z Babina, neviem vsak o tom. Prispevky momibanincov ktore tu citam vyznievaju ako prispevky inteligentnych ludi a vyjadruju sa vecne, necital som ziadne posmesky voci Babinu ako obci.
Ak si sa ty stretla s niekym kto taketo posmesky robil, tak ma to mrzi ze tak robi, ja s tym nesuhlasim. Ak sa niekto vysmieva verejnej diskusii je to smutne. To je ako ked sa niekto smeje na poslancov ktori v parlamente diskutuju. Ten ktory sa posmieva by mal ist do toho parlamentu a vyskusat si to. Jedno je iste, v tajnosti a tichosti najlachsie prechadzaju nekalosti. Ak sa vacsina veci prejednava verejne, je tam nieco co volame verejny dohlad a tlak verejnosti. To je priam nevyhnutne ak chceme mat v Babine konecne korektne volby do samospravy. Inak tu bude to co tu bolo od revolucie 1987.

Mudro, netreba nikoho odsudzovat. Na marko mna, ja sa snazim kritizovat, to nie je odsudzovanie.

Pridať nový príspevok