Dátum: 22.11.2010

Vložil: LATAK

Titulok: Re:ZADARMO?

Pani/slecna Maria! Mate pekne meno a tak skaredo sa nazvete:---) Mila Maria, nech sa paci, skontaktujte p. Kopilca, on robi uctovnictvo projektu Res Publica a uvidite ze Krystalovo ciste. Mila Maria. Projekt res publica je legalny a inovativny. Agentura Intenda cielene financuje taketo legalne projekty mladych ludi, ktori chcu prebudit obciansku uvedomelost v obciach ako je ta nasa. Legalne sme poziadali o projekt, legalne sme ho dostali a legalne ho pouzivame presne podla preddohodnutej dokumentacie. Vsetko je cistucke a krystalove a viem ze ludi okolo Vas ktori horuckovito hladaju co by na mna vytiahli – viem Vam ta neprijemna cistota vadi. Ale hold smola! Je to tak. Mozete si vsetko overit, preverit a najdete len LEGALITU na ktorej si vylamu ficoidi zuby :–-) Viem neprijemna pravica :–) Ma peniaze a vie ich pouzit :–)

Aktivne informovanie verejnosti o negativnych dopadoch veternych turbin je modelova situacia v projekte res publica, ktora tam bola od pociatku zapracovana, nuz hodnotitelia projektu to videli a citali a suhlasili. Vam sa to moze nepacit, ale bohuzel, oni sa rozhodli nas podporit. Je to neprijemne, ja viem, ked si uvedomite, ze sme boli tak drzi, ze sme dokazali projektik napisat, dostat nan dodaciu a este mame dokonca hlavu ruky na to aby sme to vedeli aj ucinne urobit:–) Hold, sme tu, sorry za to!


Moj vztah k peniazom:---) Vcera som dal prispevok na Mikulasa pre decka v Babine 50€ z vlastnej penazenky. Asi tolko k mojmu vztahu k peniazom:--)

Pridať nový príspevok