Dátum: 25.11.2010

Vložil: Sokrates

Titulok: som filozof

(A toto všetko si myslím) V odpočítavaní do volieb máš krásneho orla v pozadí cítim vačšie napatie ako keď som naposledy sedel v raktopláne a čakal countownd...Vážne ma nezaujímajú tvoje zverejnené maily vypadáš ako pekný podlizák ak si tým chcel povedať že už TOTO VšETKO si spravil a TýCHTO VŠETKýCH poznáš klobuk dole teda.Tie tvoje videá a všetko možné fotka s Radičovou atd ... čo akože teraz koho to má zaujímať? Si Vážne myslíž že si pamatá Tvoje meno? Mal si začať z iného konca urobiť si niečo poriadne vystupovať ako seriózny človek na úrovni. Na fórum zabudni zmaž ho odpustíme Ti to. Tu sa po rozum nechodí. To si aj ako starosta predstavuješ žebudeš denne doobeda odpisoavať na reakcie anonymných ľudí (vačšinou nesokojných)? Je to debata pre iné skupiny...A hlavne už Ty sám prestaň zbierať intrigy! Dlho ťa tu nebolo zrazu si sa zjavil s troma grošmi ... a vystupuješ ako šalamún ktorývšade bol všetko videl. Narobil si priekov ako nikto doteraz toto si chcel?? Nato že si psychológ si to troška prešvihol pretože z vlastnej kampane si si spravil ANTIKAMPAŇ!! Ale ináč Ťa mám rád. Keby že nevydá na rychtára skús to v bulvári.

Pridať nový príspevok