Dátum: 21.11.2010

Vložil: LATAK

Titulok: Re:Re:Sme ako nemy, slepy a hluchy....

Zdravim ta xxxxx! Ako teraz si trafil riadne mimo:--) Odhliadnuc od pochopitelnych preklepov prispievatela Babinec ( mimochodom nepoznam ho a to ma o to viac tesi :--) tak neviem co nove by som zistil ak by som sa spytal v pracovnom case Obecneho uradu Babin od 0700 do 1530. Nevidim co by som si mal v tejto kauze kontrolovat, ved to nehanebne vycapili na vyvesku v nadeji ze si to zasa nikto nevsimne, ako nechapem po co by som mal na urad v tomto pripade ist?

Povazujes za "blaznovstva" prispievatela Babinca fakt, ze peniaze v rozpocte su z nasich dani? alebo fakt, ze ked som sa ja dopracovaval k validnemu rozpoctu tak nam to celej skupinke trvalo niekolko dni presviedcania, telefonovania emailovania a pytali sa nas pomaly ci nechceme rozvratit republiku ked chceme take cosi ako verejne pristupny rozpocet obce, ktory mal davno vysiet na webe.

Mimochodom, za tie peniaze by na obci mali mat sluzby mimo tych uzkoprsich pracovnych hodin v statnej sprave, ale sa to niekomu "pracuje", nech ide do komercie a skusi si za tie eurace nadcasovat, trochu pocvicit. Boze to su moresy!!!

Pridať nový príspevok