MLADI z Babina Vas p. Starosta ziadaju - PRECO STE ZRAZU PO KOLAUDACII IHRISKA PRESTALI SVIETIT?

 

Mladi Babin Ziadost Svietit Na Ihrisku

Diskusná téma: Otvorili...zhasli...

Dátum: 21.11.2010

Vložil: MARA

Titulok: ZADARMO?

No keď už tak hovoríte o peniazoch, pochváľ sa Peter koľko ste dostali prašuliek ,za tú šaškáreň okolo vrťúľ , že vraj 6 000 euro ..........to sa potom dobre oblbuje , akože nie si na peniaze čo????

Dátum: 22.11.2010

Vložil: LATAK

Titulok: Re:ZADARMO?

Pani/slecna Maria! Mate pekne meno a tak skaredo sa nazvete:---) Mila Maria, nech sa paci, skontaktujte p. Kopilca, on robi uctovnictvo projektu Res Publica a uvidite ze Krystalovo ciste. Mila Maria. Projekt res publica je legalny a inovativny. Agentura Intenda cielene financuje taketo legalne projekty mladych ludi, ktori chcu prebudit obciansku uvedomelost v obciach ako je ta nasa. Legalne sme poziadali o projekt, legalne sme ho dostali a legalne ho pouzivame presne podla preddohodnutej dokumentacie. Vsetko je cistucke a krystalove a viem ze ludi okolo Vas ktori horuckovito hladaju co by na mna vytiahli – viem Vam ta neprijemna cistota vadi. Ale hold smola! Je to tak. Mozete si vsetko overit, preverit a najdete len LEGALITU na ktorej si vylamu ficoidi zuby :–-) Viem neprijemna pravica :–) Ma peniaze a vie ich pouzit :–)

Aktivne informovanie verejnosti o negativnych dopadoch veternych turbin je modelova situacia v projekte res publica, ktora tam bola od pociatku zapracovana, nuz hodnotitelia projektu to videli a citali a suhlasili. Vam sa to moze nepacit, ale bohuzel, oni sa rozhodli nas podporit. Je to neprijemne, ja viem, ked si uvedomite, ze sme boli tak drzi, ze sme dokazali projektik napisat, dostat nan dodaciu a este mame dokonca hlavu ruky na to aby sme to vedeli aj ucinne urobit:–) Hold, sme tu, sorry za to!


Moj vztah k peniazom:---) Vcera som dal prispevok na Mikulasa pre decka v Babine 50€ z vlastnej penazenky. Asi tolko k mojmu vztahu k peniazom:--)

Dátum: 19.11.2010

Vložil: odpoved

Titulok: veduci

cukrik.... presne tak... ako zvlada vsetko co si napisal... a realne nic z toho... keby sa on toho chytil zase nic z toho...

Dátum: 18.11.2010

Vložil: domin

Titulok: podnikanie

jasne.... a domin tu podnika o sto sest.... uz tu nikto nepodnika pomaly len Domin... co je tiez rodina...

Dátum: 18.11.2010

Vložil: remoke

Titulok: Re:podnikanie

táraš do blba. neseť, nezáviť, a buduj-podnikaj, zober si niekoľkomilionovi úver a vytvor pre Babín prospešné veci. Na táranie je v Babíne ľudí do vreca a na robotu nik.

Dátum: 27.11.2010

Vložil: Domin

Titulok: Re:Re:podnikanie

domin neurobil pre Babin ani prd... skor naopak

Dátum: 18.11.2010

Vložil: pišta

Titulok: veduci ihriska???

zaujímavé, že to chcú stihnúť ešte v tomto volebnom období. Určite mu aj pridelia nejakú odmenu. Čo bude vlastne tento človek robiť? Lebo ak iba zapínať a vypínať svetlo, tak to sa dá urobiť aj automaticky s minimálnou investíciou (viem to spraviť aj sám) a bez nároku na odmenu.

Dátum: 18.11.2010

Vložil: Latak

Titulok: Re:veduci ihriska???

Pista ahoj! Mas uplnu pravdu, prezamestnanost na obecnom urade Babin je viditelna a pozri si osadenstva ludi co nieco robia pre obec. Jeden moj znamy, ktory je starostom na strednom Slovensku / pri Prievidzy - povedal. Peto, vy tam v Babine, na obecnom urade asi mate rodinny podnik!

Dátum: 18.11.2010

Vložil: Jano

Titulok: Re:Re:veduci ihriska???

Presne, rodinkárstvo v Babíne jak vyšité

Dátum: 19.11.2010

Vložil: xxxx

Titulok: Re:Re:Re:veduci ihriska???

Napíš presne, keď si v tom taký zbehlý, kto je tam v rodinnom príbuzenstve okrem starostu a vedúceho MKS.

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok