Kniha návštev

Dátum: 27.10.2009

Vložil: volic

Titulok: skepsa

tiez som nebol v ziadnej strane ale ako to sledujem na zaciatku a pred volbami vsetky strany zaradom slubuju a slubuju.../

Dátum: 27.10.2009

Vložil: kandidat

Titulok: Re:skepsa

Ono suhlasim, ze na zacitku su sluby, mna osobne to tiez hneva. Ospravedlnujem sa za formu emailu, ale je to jeden z mala moznosti ktore nam nezavislým kandidátom, ktorých nikto nefinancuje ostávajú. Verim, že to ocenite, nakolko velke strany maju velkych sponzorov v uzadi, ktorym potom kamaratsky prihrievaju polievocku. Ja ako sympatizant SaS uprimne chcem zmenu a robim tuto cinnost vo svojom volnom case popri svojom zamestnani a to preto lebo vidim obraz svojej matky, ktora pracovala na Orave cely zivot a mocipani boli vzdy vo vyhode. Hladam ludi s otvorenou myslou, ktori vycitia kto ma chrbtovu kost a naozaj mu zalezi len na tom aby pomohol druhym a mozno dal svoj diel potencialu ako ruku k dielu. To su moje motivy. Dakujem.

Dátum: 24.10.2009

Vložil: Očko- MILAN

Titulok: Super, veľmi dobre

držím ti palce, a myslím si že máš veľkú šancu, lebo vo VUC je strašne málo takých mladých/ skoro vôbec/ Fandím ti.

Dátum: 23.10.2009

Vložil: Katarina

Titulok: Velmi pekne a zaujimave

Ludia z Oravy,dajme hlas kandidatovi Petrovi Latakovi a jemu podobne zmyslajucim clenom strany SaS,a nasa Orava ziska novu a lepsiu tvar.

Dátum: 21.10.2009

Vložil: frenkie

Titulok: fandim vam

super, nech sa viac ludi snazit pohnut veci k lepsiemu.

Dátum: 21.10.2009

Vložil: Maxxxo

Titulok: Sympatizant

Rozhodne treba podporit iniciativu cielovat projekty na rodnu hrudu. K tomu treba vyuzit kazducku moznost, hoci VUC ma k tomu najblizsie.

Dátum: 18.10.2009

Vložil: Sympatizant

Titulok: zaujimave

zaujimave pohlady

<< 1 | 2 | 3

Pridať nový príspevok